zoek
share

Team Popcentrale

WIE ZIJN WIJ?
Het huidige personeel van de Popcentrale bestaat uit:

Geert Teekens
Coordinator Popcentrale
geert@popcentrale.nl
088 - 888 5350 

 

Sjoerd van Lee
Coordinator Popcentrale
sjoerd@popcentrale.nl
088 - 888 5351
 

Nevyn van Nugteren
Programmeur
nevyn@popcentrale.nl
088 - 888 5348
 

Bart Kuntz
PR en marketing + avondcoördinator
bart@popcentrale.nl
088 - 888 5358


Dennis Boot
Productie + materiaalbeheer
dennis@popcentrale.nl
088 - 888 5349


Norma Gijzen
Vrijwilligerscoördinator + administratief medewerker
norma@popcentrale.nl
088 - 888 5362

Eva de Hoog
Avondcoördinator
eva@popcentrale.nl
088-888 5374

Elisjeba Wesenhagen
Horeca + avondcoördinator
elisjeba@popcentrale.nl
078 - 890 3324
 

Kenny van Veen
Avondcoördinator
kenny@popcentrale.nl

Gosse Bosma
Avondcoördinator
gosse@popcentrale.nl

Gosse-square

Onze tips

We ontvangen graag je feedback over deze pagina of website, laat ons weten wat we kunnen verbeteren!