Almost Ready, Steekpartij & The Benzos

Bands

Almost Ready brengt melodic hardcore met crust punk-invloeden, The Benzos spelen 90’s-grunge met rauwe zang en feedbackende gitaren, en Steekpartij mixt rauwe punkenergie met zwaar vervormde metal.

27 februari 2026

Deuren open

20:30

Gratis

Almost Ready 

Almost Ready is een Rotterdamse melodic hardcore-band bestaande uit drie leden, opgericht in 2023 en opnieuw vormgegeven met een frisse bezetting. Ze combineren de intensiteit van crust punk met emotioneel gedreven melodieën. Hun sound rust op zwaar vervormde baslijnen, vernietigende drums en opvallend melodische passages.

De Benzos 

Uit de krochten en achterbuurten van Hellevoetsluis kruipen THE BENZOS omhoog. Een grungeband met de authentieke 90’s grungesound. Aangedreven door zwaar feedbackende gitaren, luie en rauwe vocalen, stuwende baslijnen en oorverdovende drums. Hun debuutalbum verschijnt in 2026.

Steekpartij 

Door rauwe punkenergie te mengen met het zware, vervormde geluid van metal, maakt Steekpartij muziek die je trommelvliezen doet scheuren en je vriendje zwanger probeert te maken.